Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЗАШТИТНИ ОЧИЛА BLACK ′COMBAT′ TACTICAL GOGGLES BOLLE Mil-Tec

Број на Артикл: 15649502
ден 6.490,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • поликарбонатна рамка
 • леќи: поликарбонат (чад)

 • Тежина: 28 g

 • развиен за специјални единици како што се војската, противпожарната бригада, стрелачки спортови итн.
 • спортски дизајн
 • слој против гребнатини и против магла
 • нелизгачки, прилагодливи влошки за нос
 • флексибилни
 • STANAG 4296, STANAG 2920
 • EN 172
 • ANSIZ87.1-2010, MIL -PRF-31013

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти