Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ветровка со патент Windbreaker Zipper Surplus

Број на Артикл: 20/7002
ден 2.650,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Windbreaker Zipper е изработена од дишлив и квалитетен најлон кој ќе ве штити од дожд и од ветер, особено погодна за есенските и пролетните временски услови. Располага со удобна качулка со мека постава, како и со големи џебови кои се затвораат со копче. За разлика од класична ветровка, Windbreaker Zipper може да биде целосно раскопчана. Изработена е од 100% најлон, а поставата е од 100% полиестер.

  • Надворешен материјал: 100% најлон
  • Постава: 100% полиестер
  • Тежина: 0.5 кг
  • Големина: S до XXL.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти