Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Вреќа за спиење Ranger Lite Highlander

Број на Артикл: SB059R
ден 3.920,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Ranger Lite вреќата за спиење носи рејтинг од 1 до 3 сезони. Таа е лесна, што ја прави корисна во сите освен зимските температури, поточно од 0°C до 15°C. Вреќите се наполнети со hi-tech 7 hole hollow fibre овозможувајќи одлична изолација додека останува лесна и комотна. Надворешноста е направена од хексагонален полиестер 210T микро rip-stop а внатрешноста е од дишлив микрофибер полиестер.

 

  • Димензии на отворена: 225x75x30cm
  • Димензии на спакувана: 35x21x21cm
  • Комфорт температура: 3ºc
  • Екстрем температура:-5ºc
  • Комфорт опсег: -2 to 10ºc
  • Тежина: 1.5kg
  • Сезони: 3
  • Боја: Olive

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти