Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ВЕТРОВКА WINDBREAKER Brandit

Број на Артикл: 3001
ден 3.490,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Лесна и отпорна на секакви временски услови јакната на Brandit во анорак стилот е дишлива, отпорна на ветер и вода од надвор, а топло поставена од внатре. Има каулка со врвка за прилагодивање, краток патент, два странични џебови и еден голем преден отворен џеб. Идеална за секакви активности на отворено.

 • Прилагодлива, топло поставена качулка
 • Краток преден патент со дел за заштита на брадата
 • Голем преден џеб
 • Два топли странични џебови
 • Сите џебови се со патенти 
 • Топла постава
 • Отпорна на вода и ветер
 • Врвка на долниот дел за подобро прилагодување
 • Надворешен материјал: 100% најлон
 • Постава: 100% полиестер
 • Еластични врвки: 80% еластодиен, 20% полиестер
 • Производител: Brandit

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти