Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Кошула Combat Tactical Response Uniform Tru-Spec

Број на Артикл: 2539

Регуларна цена: ден 5.820,00

Специјална цена: ден 1.190,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Кошулата Combat Shirt Tactical Response Uniform е со засилена конструкција и создадена да издржи секакви оптоварувања. Изработена од 50% најлон (Cordura) и 50% памук ripstop. Може да се носи под јакна или ако прв слој по студено време.

  • Материјал: 50% најлон / 50% памук ripstop
  • Тежина: 0.5 кг.
  • Големини: S до XXL

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти