Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ТОРБА ЗА ТАБЛЕТ TABLET CASE BLACK Mil-Tec

Број на Артикл: 15862002
ден 750,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Надворешен дел: 100% полиестер (Оксфорд)
Обложена со поливинилхлорид
Постава: 100% полиестер
Тапацир: 100% полиетилен (пена)
Димензии: 26,5 x 2,5 x 20 cm

  • многу практичен и практичен формат
  • отсранлив капак со затегнувач
  • покривен капакот со рачка за носење
  • главен џеб со патент
  • голема кука и затворање со врвка на предната страна и место за ставање печви
  • Molle-loop-систем на задната страна
  • таблетот може да се фиксира со 4 еластични ленти во самата торба

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти