Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ TT RANGE PACK MK II Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7605
ден 27.490,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Модуларен ранец со голем капацитет за мисии кои траат и по неколку недели. Предната преграда на ранецот може да се отстрани и да се користи како засебна торбичка со капацитет од 7 литри, додека страничните џебови се исти како и оние на TT Tac Pouch 8 SP и можат да се користат на соодветен панел со MOLLE систем.

 • Димензии:84 x 35 x 27 cm
 • Капацитет: 90 l + 10 l
 • Тежина: 3,50 kg / 4,40 kg
 • Систем за носење: X1-System (TT)
 • Заштита од снег
 • Главната и долната преграда се поделени
 • Фиксација за стап за пешачење или за клинци за мраз
 • Граден ремен за прилагодување на висината
 • Странични ленти за прицврстување
 • Отстранлив капак со 3 џебови со патенти (2x надвор, 1x внатре)
 • Доплнителни отстранливи странични џебови (секој со капацитет од 5 l како на TT Tac Pouch 8 SP)
 • MOLLE систем на страните

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти