Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

МОДУЛАРНА ТОРБИЧКА SIDE KICK BAG Brandit

Број на Артикл: 8042
ден 1.290,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • Внатрешност: 100% полиестер обложен со хлорофибер
 • Еластична лента: 80% полиестер, 20% еластин

Димензии: 28 cm x 16 cm x 12 cm

Тежина: 390 грама

 • цврст 600DEN материјал
 • два странични џебови со лепека
 • прилагодлива и отстранлива лента за на појас - макс. 135 cm
 • прилагодлива и отстранлива лента за на нога - макс. 80 cm
 • голема главна преграда со лепенка
 • џеб за мобилен со патент
 • скриени дополнителни џебови
 • голема velcro постава за печеви
 • идеална за работа, слободно време или спортување

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти