Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ТОРБА US COOPER EVERYDAYCARRY SLING Brandit

Број на Артикл: 8036
ден 2.190,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • Внатрешност: 100% (600D) полиестер обложен со хлорофибер
 • Постава: 100% полиестер
 • Мрежаста постава: 100% полиестер
 • Полнење на рачките за носење: 60% полиуретан, 20% тривинил, 20% ацетат

Димензии: 30 cm x 22 cm x 13 cm

Волумен: 8 литри

Тежина: 622 грама

Рачки:

 • анти-лизгачки ефект
 • голема тока за брзо ослободување
 • постава и прозрачна мрежа
 • џеб за телефон (макс. 8 x 16 cm)
 • D-прстени и molle за дополнителна опрема
 • прилагодување на должина и дополнителни еластични ленти

Ранец:

 • организер 
 • molle систем
 • преграда за документи
 • 2 прикачени џебови
 • внатрешна преграда за пасоши итн.
 • velcro дел за печеви
 • поставена рачка
 • двонасочен патент
 • заден џеб за таблет итн. (макс: 16 x 27 cm)
 • заден џеб со анти лизгачки ефект
 • заден џеб со фиксација на каиш

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти