Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ТОРБА COMBAT DUFFLE BAG WITH WHEELS

Број на Артикл: 13854002
ден 6.190,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Материјал: 100% Најлон
Постава: 100% полиестер
Димензии: 78 х 37 х 37 см
Макс. товарен капацитет: 40 кг
Вкупен волумен: 1180 литри

Голема туристичка торба, која исто така може да се користи како ранец

  • голем главен џеб со 5 внатрешни џебови со патент
  • 2 странични џебови со патент
  • 3-те пластични ролни на дното овозможуваат лесен транспорт
  • заштитено подножје со пластични шипки и појачан долен дел
  • добра стабилност на страна
  • отстранливи рачки за носење на раменици
  • засилена рачка за носење
  • 4 странични рачки

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти