Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ AVIATOR 80 Brandit

Број на Артикл: 8017
ден 6.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Внатрешност: 100% (600D) полиестер обложен со хлорофибер

Постава: 100% полиестер

Полнење: 100% полиетилен

Димензии: 85 cm x 50 cm x 29 cm

Волумен: 80 литри

Тежина: 2,6 kg

  • MOLLE-систем
  • Обложени рачки
  • Два џеба со патент
  • Две мрежасти џебови
  • Алумниумска рамка
  • Покривка за заштита од дожд на горниот капак
  • Прилагодлива лента на градите и околу половината
  • Ленти за затегање

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти