Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ US COOPER 3-DAY BACKPACK Brandit

Број на Артикл: 8019
ден 6.190,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • Внатрешност: 100% (600D) полиестер обложен со хлорофибер
 • Постава: 100% полиестер
 • Мрежаста постава: 100% полиестер
 • Полнење: 100% полиетилен
 • Еластична лента: 80% полиестер, 20% еластин
 • Полнење на задниот дел: 100% полиуретан
 • Полнење на рачките за носење: 60% полиуретан, 20% тривинил, 20% ацетат

Димензии: 55 cm x 45 cm x 27 cm

Волумен: 50 литри

 • MOLLE-систем
 • Главната преграда има мрежасти џебови, организатор и ленти за прицврстување
 • Обложени рачки
 • 4 надворешни џебови
 • Ленти за затегање
 • Дел за печеви
 • Преграда за систем за хидратација
 • Ергономски рачки и лента за околу половината

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти