Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Торба 2 Banger Double Tap 5.11

Број на Артикл: 56180/026
ден 4.250,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Модуларна торба за носење на два AR шаржери, идеална за брзо подготвување и итни акции. Главнaта преграда собира два наполнети 5.56 шаржери со повеќе типови на врзување. Предниот џеб со патент овозможува место за документи, географски карти, или оптика. Има и прикриена преграда во задниот дел за пиштол, како и мал преден џеб за лична карта или знаме.
  • Главна преграда: 17.78 x 24.1 x 7.62 cm
  • Капацитет: 3 литри
  • Еластична 500D конструкција од најлон
  • YKK® Патенти
  • Издржлив Duraflex® материјал

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти