Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РЕМЕН TT WARRIOR BELT LC Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7783
ден 2.290,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Погледни го видеото на YouTube

Екстремно ниско поставен воен ремен за прицврстување на тактички ремен. Куката и јамката за прицврстување се обложени со материјал кој не се лизга кога не е во употреба. Со 4 LC MOLLE места.

  • Отстранлив внатрешен ремен
  • Должина на средниот дел кој има MOLLE систем: Големина S 70 cm / Големина M 82 cm / Големина L 94 cm
  • Прилагодлива должина: Големина S од мин. 74 - макс. 114 cm / Големина M од мин. 86 - макс. 126 cm / Големина L од мин. 98 - макс. 138 cm
  • MOLLE систем со отвори и 4 слотови
  • Тежина: 340g (големина L)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти