Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ТАКТИЧКИ ЕЛЕК USMC EINSATZWESTE M.KOPPEL SCHWARZ

Број на Артикл: 10720002
ден 3.790,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

100% полиестер (Oxford), завршен слој од поливинилхлорид

Тежина: 450 g/m2

- прилагодлив тактички елек со мреша од полиестер и 7 надворешни џебови
- преден патент
- 2 џебови за шаржери кои се прилагодуваат во висина
- 3 надворешни џебови со јамка и затварач
- џеб за компас
- прилагодлива футрола за пиштол
- 2 внатрешни џебови
6 конектори со каиш

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти