Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Тактички Елек Plate Carrier MK III Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7669
ден 10.390,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Лесен носач на панцир плочи со отстранлив преден панел во различни големини. Располага со прилагодливи тапацирани ремени и прилагодлива должина на страничните крила. Доаѓа со две странични секции: 1 единечно 50 mm странично грило (80 g) и 1 вентилирачко странично крило со Molle систем (170 g). Size 2 е исто погодна за помали заштитни плочи. Предниот панел се одделува за полнење. Предни и задни страни со Molle систем за индивидуални екстензии,

 

 

  • Тежина: 1,25 /1,50 kg
  • Материјал: CORDURA 700 den

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти