Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ЕЛЕК TACTEC™ PLATE CARRIER 5.11

Број на Артикл: 56100
ден 12.290,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Тактички елек дизајниран за совршено прилагодување и рамномерна дистрибуција на тежината. Водоотпорна заштита. Тактичкиот елек е дизајниран за носење под облека. Еластичните странични делови ја прилагодуваат големината од XS - XL.

  • Рамките на рамо може да се прилагодат по должина
  • 500D најлон отпорен на абразија
  • Погоден за балистички плочи со ширина 24 mm, средни 12.5" H x 9.5" L x 2" W и широки 13.25" x 10.25" x 2.25"
  • Должина прилагодлива со еластичен страничен прилог
  • Лепенки на предната и задната страна (јамка)

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти