Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ТАКТИЧКИ ЕЛЕК PLATE CARRIER LP Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7575
ден 3.600,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Tasmanian Tiger Plate Carrier LP е екстремно лесен тактички елек изработен од еластични материјали и воздухо-пропустлива мрежа. Тактичкиот елек е дизајниран за носење под облека. Еластичните странични делови вклучуваат торбички за два шаржери, радио или мали предмети. Нема прикачувања на предната страна. Големината е дизајнирана за стандардни пиштоли до 30 x 25 см. Поради дизајнот и соодветниот материјал, тактичкиот елек не е погоден за пешадија.

  • Рамките на рамо може да се прилагодат по должина
  • Мал џеб со лепенка на предната страна
  • Погоден за пиштоли до големина 30 x 25 cm
  • Должина прилагодлива со еластичен страничен прилог
  • Ултра рамна конструкција
  • Лепенки на предната и задната страна (јамка)
  • Тежина: 0,38 kg

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти