Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Панталони Taclite Pro 5.11

Број на Артикл: 74273
ден 3.690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Погледни го видеото на YouTube

Кога ќе кажете 5.11 , првото нешто што ви паѓа на памет се панталоните.
Taclite моделот е еден од најдокажаните модели на пазарот. Со својот функционален дизајн и цврстина овие панталони се меѓу најпопуларните продукти на 5.11. Големиот број на џебови, зајакнувањата на колената и задниот дел, со можност за поставување на штитници за колена - ова се прекрасни работни панталони. Изработени се од 65% полиестер и 35% памук ripstop, панталоните имаат тефлонски конци кои не дозволуваат да прима вода и овозможуваат брзо сушење. Ве молиме имајте во предвид дека тефлонот кај овие панталони издржува во просек 30 до 40 циклуси на перење, после што паѓа.

  • Материјал : 65% памук / 35% полиестер со тефлонски конци
  • Тежина: 0.450 кг.
  • Големини: W28 до 44.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе