Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Панталони Stryke 5.11

Број на Артикл: 74369
ден 5.490,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Кога ќе кажете 5.11 првото нешто што што ви паѓа на памет се панталоните.

Stryke се исклутителни патналони кои комбинираат неколку многу важни елементи - цврстина удобност и иновација. 
Цврстина - изработени се од 65% полиестер и 35% памук ripstop, овие панталони се создадени за работа при секакви услови
Удобноста и иновациите кај овој модел одат едни со други - материјалот е нов за 5.11 - за прв пат тие комбинираат 65/35 полиестер/памук со спандекс, кој дозволува панталоната да биде еластична и растеглива. Самата комбинација е исклучително удобна и според нат - изненадувачки комотна дури и во најтоплите денови. Исто така дизајнот вклучува и некои промени од стандардните панталони на фирмата, како повисоки cargo џебови, што ви овозможувавпобрз и полесен пристап до истите.


  • Материјал : 65/35 полиестер/памук и спандекс
  • Тежина: 0.550 кг.
  • Големини: W28 до 44 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе