Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Слушалки за заштита на слухот Activ Mil-Tec

Број на Артикл: 16243002
ден 2.350,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Овој тип на заштита на уши е развие специјално за професионална борба. Покрај тоа што нуди звучна заштита на ушите овозможува нормална комуникација. Заштитува во милисекунда кога звукот ќе надмине 85 децибели. Работат на 4 AAA батерии (не се вклучени) и прилагодливи се на сечија големина на глава. Комотни се за носење благорение на обложената дршка и лежишта.

Материјали:

  • Ушни перничиња: ABS
  • Дршка: Полиоксиметилен
  • ТежинаL 235 g

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти