Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ШОРЦЕВИ FORGE SHORT 5.11

Број на Артикл: 73339
ден 2.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Неверојатно издржливи шорцеви за тренинг ви ја даваат поддршката и флексибилноста што ви е потребна за да го извлечете максимумот од тренингот. Направени од лесна полиестер ткаенина што ја исфрла влагата, овие лесни шорцеви имаат еластичен појас со интегрирана врвка и совршено обликувани препони за да обезбедат удобност и слободно движење. Мрежести отвори за подобра дишливост за дополнителна удобност, додека задниот зајакнат џеб ви овозможува да носите лични предмети. Овие сестрани шорцеви за тренинг се одлични за трчање, како и за во сала.

  • 100% полиестер за четиристрано механичко растегнување на платното, 2.7 oz
  • Завршница што не задржува влага и непријатни мириси
  • 100% полиестер мрежа, 3.2 oz
  • Лесни, изржливи, растегливи
  • Мрежа на клучни делови за вентилација
  • Еластична внатрешна врвка
  • Рефлективно лого
  • Безбеден џеб на задната лева страна

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе