Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Сет Униформа BDU Rip-Stop Green Camo Pentagon

Број на Артикл: K02001-05001

Регуларна цена: ден 4.290,00

Специјална цена: ден 3.190,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Сет маскирна униформа составена од тактичка јакна и панталони. Јакната располага со крагна на копче, Velcro лежишта за печови, манжетни на копче и големи џебови. Тактичките панталони имаат YKK патент, карго џебови, стандардни рачни џебови и трошни опшивки за поголема издржливост.

  • Материјал: Rip-Stop 65% Полиестер, 35% Памук (Водоотпорен)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти