Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Сет Униформа ACU Uniform Olive Pentagon

Број на Артикл: K02007-05005-06

Регуларна цена: ден 4.990,00

Специјална цена: ден 3.490,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Еднобојна униформа составена од тактички јакна и панталони. Јакната има прилагодлив околувратник и заврштетоци на ракавите со Velcro манжетни. Тука се и џебови на ракавите со Velcro место за печови, големи џебови за документи на градите и џебови за перничиња на лактите. Панталоните располагаат со големи карго џебови, два стандардни странични џебови и екстерни џебови за перничиња на колената. Униформата е тројно опшиена на точките кои најмногу се оптеретуваат.

  • Материјал: 65% Ripstop Полиестер; 35% Памук

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти