Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Сет Sport Outdoor Set Umarex

Број на Артикл: 2.1119
ден 1.690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Мини сет за секој ентузијаст што се состои од 3 парчиња опрема. Двоглед, мултифункционално ноже на склопување (multitool) и батериска лампа. Двогледот има 8кратно зголемување со адаптабилна компензација за диоптерот. Ножето ги има сите стандардни функции како штрафцигер, сечило, отварач на шишиња и слично. Додека пак светилката е опремена со стакло отпорно на гребење и LED диода од 60 лумини.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти