Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РЕМЕН TREVERSE DOUBLE BUCKLE 5.11

Број на Артикл: 59510
ден 1.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Супериорен повеќенаменски ремен Traverse™ Double Buckle има зголемена цврстина и издржливост и удобен, ненаметлив дизајн. Идеален за секојдневно, но и носење на должност, 

Traverse™ Double Buckle Belt може да држи и футрола без да ја деформира. 

  • Цврст, издржлив, удобен
  • Погоден за футроли и пиштоли
  • Лесна алуминиумска тока
  • Ширина: 3.8 cm
  • 5.11® лого
  • Ви препорачуваме да нарачате за две големини повеќе од панталоните

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти