Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ранец Trooper Light Pack 35 Olive Tasmanian Tiger

Број на Артикл: 7902.331
ден 5.990,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Trooper Light Pack  22 е универзален ранец, разделен на една голема и една помала преграда со можност за носење на систем за хидрирање и излези за црево. Ренецот може да се користи како секојдневен градски ранец, како и за кратки излети и прошетки во планина. Овој ранец е одличен избор за луѓе кои пред се бараат лесна и издржлива опрема. Располага и со MOLLE систем на капакот и на предниот дел кои даваат можност за закачување на дополнителни џебови и додатоци.

 

  • Димензии: 59 x 32 x 17 см.
  • Капацитет: 35 л.
  • Тежина: 1.00 кг.
  • Материјал: T-Square Rip
  • Систем: Padded Back-System

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти