Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ранец Trooper 85 Olive Highlander

Број на Артикл: TT124-OG
ден 4.760,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Trooper е многустран ранец кој наоѓа примена во воената индустрија и кај љубителите на активности во природа. Благодарение на изработката од 600D XTP Полиестер, тој е докажано издржлив во секоја пригода. Овој 85 литарски модел е опремен со прилагодлива подлога за грбот за идеално да стои на сечие тело.

 

 • Duraflex копчиња
 • 10 издржливи патенти
 • Shock cord top систем
 • XTP900 материјал 
 • Заштитна покривка од снег
 • Држач за цепини
 • Мрежеста подлога за грбот
 • 2x1.5 литарски странични џебови
 • Водоотпорна облога
 • Универзален синџир
 • D-прстени за аксесоари
 • Ремен за половината
 • 85 литарски капацитет

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти