Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ RUSH MOAB 10 5.11

Број на Артикл: 56964
ден 8.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Горен дел: водоотпорен 1050D Nylon
Главна преграда: 46 x 23 x 18.5 cm
Преден џеб: 32 x 20 x 5 cm
Тежина: 0.9 kg
Волумен: 18 литри
 • Џеб за телефон на раменици
 • Издржлив, лесен1050D најлон
 • Водоотпорен
 • Покриен џеб на предната страна
 • Двојно закопчување
 • Џеб за хидратација
 • Организирана преграда
 • MOLLE/5.11 SlickStick® надворешност
 • 5.11® Tier System кој се интегрира со други RUSH торбички
 • Џеб за очила
 • Цврста рачка
 • YKK® патенти

 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти