Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ранец Comando 55LTR Mil-Tec

Број на Артикл: 14027002
ден 4.900,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Commando ранец со голем главен џеб со врвка за затегнување, три надворешни џебови, еден надворешен мрежест џеб, како и џеб со патент на дното. Ранецот има алуминиумска рамка, ремени за врзување преку рамената и стомакот и рачка за носење. 

  • Материјал: 100% Полиестер (Не пропушта вода)
  • Димензии 35 х 18 х 54 cm
  • Капацитет: 55 Литри

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти