Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ RAPID QUAD ZIP PAC 5.11

Број на Артикл: 56371
ден 6.590,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Со патент кој се отвара 270 степени, овој ранец е идеален ако ви треба дополнителен простор. Rapid Quad е многу организиран ранец со поставени прегради за лаптоп и се што ви треба.
 
  • Преграда за систем за хидратација
  • Главна преграда со патент кој се отвара 270 степени
  • Поставен дел за лаптоп
  • Главна преграда: 56 x 28 x 18
  • Вкупен капацитет: 28 l
  • Тежина: 1 kg.
  • Собира 15" лаптоп
  • Странични ленти за компресија
  • Надворешен џеб
  • Мрежест џеб со патент

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти