Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ HEXTAC® BACKPACK Mil-Tec

Број на Артикл: 140470
ден 3.790,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Горен дел: 100% полиестер (Oxford)
Обложен со поливинилхлорид
Постава: 100% полиестер
Димензии: 28 x 24 x 43 cm
Тежина: 1.100 g
Волумен: 25 литри
 • хексагонална шема, водоотпорен материјал
 • главна преграда со голем мрежест џеб
 • џеб за систем за хидратација
 • главна преграда со организер, 2 мрежести џебови, неколку џебови со затворање со куки и јамки и карабинер
 • рачка за носење
 • остранливи и прилагодливи рачки за на рамо, за околу половина и гради
 • ергономски дизајн
 • контрола на волумен со еластични ленти
 • фиксирање на багажот
 • внатрешен џеб со патент
 • џеб за печеви со голема метална тока
 • два D-прстени на рачката

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти