Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ ELBRUS UNISEX BACKPACK ALPINPAK 40 Iguana Group

Број на Артикл: ALPINPAK40
ден 3.790,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Ранецот ELBRUS ALPINPAK 40 е совршен за планинарење, компактен и удобен, и благодарение на функционалноста може да собре многу опрема потребна за удобен пат.

Преградата е поделена на една поголема и неколку помали прегради. Дополнителни странични џебови за мали предмети, шише за вода и слично. 

  • капацитет: 40 L
  • димензии: 62 x 31 x 26 cm
  • тежина: 0.85 kg
  • материјал: 60% полиестер, 40% најлон
  • систем за поддршка
  • анатомски заден дел
  • покривка за дожд
  • рефлективни елементи

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти