Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАНЕЦ AMP24™ BACKPACK 32L 5.11

Број на Артикл: 56393
ден 12.290,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Горен дел: водоотпорна HEXGRID® 420D/1000D Cordura® Nylon
Постава: 100% полиестер
Димензии: 49.5 x 28 x 20 cm
Тежина: 1.450 g
Волумен: 32 литри
  • 4 странични џебови и еден на долниот дел
  • Главна преграда со голем мрежест џеб
  • Џеб за систем за хидратација
  • Главна преграда со организер, 2 мрежести џебови, неколку џебови со затворање со куки и јамки и карабинер
  • Рачка за носење
  • Прилагодливи рачки за на рамо
  • Ергономски дизајн
  • Контрола на волумен со еластични ленти
  • Фиксирање на багажот

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти