Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ракавици M-Pact 2 Covert Mechanix Wear

Број на Артикл: MP2
ден 2.190,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Моделот M-Pact 2 обезбедува заштита со помош на термално-пластична гума која ги штити вашите прсти и дланки од удари и модринки. Внатрешната страна на зглобот е изработена од TrekDry за дополнителна заштита на дланката. Уникатниот дизајн на Thermal Plastic Rubber ви дозволува поголема контрола со показалецот на окинувачот.


  • Големини: M-XL
  • Материјал 1: Синтетичка кожа
  • Материјал 2: PORON® XRD® 
  • Материјал 3: Impact Guard™
  • Материјал 4: TrekDry®

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти