Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

РАКАВИЦИ HALF FINGER GLOVES - BLACK Helikon-Tex

Број на Артикл: RK-HFG-PO-01
ден 1.190,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Ракавиците без прсти се дизајнирани за употреба во средина со висока температура. Изградбата на HFG е прилагодена за користење на оружје, работа и прецизно пукање. Вметнатите делови исполнети со гел заради ублажување на удари успешно ја штити раката од удар и абразија.

Карактеристики на производот:

  • Вештачка кожа за удобно ракување
  • Конструкција со полу-прст
  • Прилагодливи лепенки

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти