Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Ракавици Fast Fit Insulated Mechanix Wear

Број на Артикл: MFF-BLK-INS
ден 1.290,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Лесни и удобни, но со поголема изолација, моделот на ракавици Fast Fit Insulated е задолжителен аксесоар во вашиот куфер со инструменти или во ранецот со опрема во зимски услови. Сега со материјал отпорен на вода и ветер, тие ќе ја одржат топлината на вашите раце и во најсуровите услови. Прилепнатата форма ви дава максимално добар зафат врз секакви површини.

 

  • Материјал 1: Синтетичка Кожа
  • Материјал 2: Softshell

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти