Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Модуларна торбичка Push Pack 5.11

Број на Артикл: 56037
ден 4.290,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Погледни го видеото на YouTube Веб-страница на производителот

Можеби еден од најпопуларните продукти кај нашите клиенти од фирмата 5.11 - торбичката Push Pack.
Компактна и удобна торба која може да се носи со една прерамка а по потреба и на половината. Располага со две главни прегради и два помали странични џебови. Првата преграда има велкро на кое по потреба може да закачите внатрешна футрола. Втората преграда е поделено на повеќе мали џебови и прегради со цел да може лесно и удобно да ги подредите предметите. Изработена е од 1050D најлон.


  • Материјал : 1050D најлон

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти