Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Пилотски Наочари Air Force Aviator Mil-Tec

Број на Артикл: 15610

Регуларна цена: ден 1.790,00

Специјална цена: ден 895,00

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

ПРОИЗВОДОТ Е МОМЕНТАЛНО СО 50% ПОПУСТ ВО НАШАТА ПРОДАВНИЦА, Пилотски наочари со свиткани леќи за поширок видик. Имаат еластична лента за држење за главата и мек материјал кој штити од ветер.

  • Рамка: Обоено железо
  • Леќи: Полиакрил
  • Заштита од ветер: 100% Синтетичка Кожа (Полиуретан)
  • Лента: 100% Полиестер

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти