Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПИЛА 73CM CHAINSAW WITH HANDLES AND CASE Mil-Tec

Број на Артикл: 15501500
ден 690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Saw: челик
Торбичка: 100% полиестер
Должина на сечилото: 73 см
Вкупна должина: 116 см
Тежина: 200 g

  • практична, стабилна рачна пила
  • груби запци
  • мала големина на пакувањето заради можноста за виткање на сечилото
  • ергономски обликувани пластични рачки
  • вклучува торбичка која се затвара со јаже

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти