Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Патики Black Eagle Athletic 11 LOW Black Haix

Број на Артикл: 300004

Регуларна цена: ден 7.390,00

Специјална цена: ден 5.800,00

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

HAIX Black Eagle® Athletic 11 Low се базирани на напредна технологија и овозможуваат одлична комоција при трчање. Лесни се, динамични, ектремно отпорни на лизгање и високо дишливи.

 

  • Надворешен материјал: Микрофибер/Текстил
  • Внатрешна постава: Отпорна на абразија и високо дишлива
  • HAIX Climate System: Климатски систем со микро-сушлива облога
  • Влошка: Комотна, мека, апсорбира влага и анти-бактериска. Одворена форма на петицата за повеко газење и облекување. “AIRFLOW” канали
  • Ѓон: Направен од гума, отпорен на масло и бензин, не-маркирачки
  • Отпорни на лизгање: Многу добар контакт на различни терени со специјална конфигурација на профилот и користење на специјална гума
  • Подлога: Направена од различни EVA/TPU материјали, лесна, мека
  • Стабилизатор: Асиметричен TPU за стабилизирање на петицата
  • Паметно врзување: Лесно движење, отпорно на притисок и брзо адаптирање на обувката за стапалото
  • Друго: Ниска тежина, не-метални

СИТЕ ОБУВКИ ОД БРЕНДОТ HAIX ДОАЃААТ СО ДВЕГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти