Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПАНТАЛОНИ STEALTH OPERATOR PANTS Condor

Број на Артикл: 610T
ден 3.190,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

 • Еластичен материјал посебно направен за да се овозможи максимална удобност, мобилност и издржливост
 • Два големи карго џебови поставени на страните на панталоните
 • Дополнителни мали џебови во внатрешноста на секој карго џеб
 • Длабоки задни џебови со зајакнати рабови
 • Посебно изведена конструкција кај колената за да се зголеми мобилноста на различни позиции и движења
 • Дополнително зајакнати препони
 • Еластичен појас
 • Поставен џеб кај внатрешноста на коленото

Материјал

 • 39% полиестер 
 • 59% памук
 • 2% спандекс
 • Завршен слој од рипстоп

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти