Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПАНТАЛОНИ SOFTSHELL PANTS 'ASSAULT' Mil-Tec

Број на Артикл: 113800
ден 4.390,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Трослојна структура
1. слој: 96% полиестер, 4% еластин
2. слој: дишлива полиестерска мембран
3. слој: 100% полиестер (флис)
Водоотпорност: 5.000 mm

  • удобни, водоотпорни, топли панталони со мека постава
  • модерен, “slim fit“ дизајн
  • големи метални патенти
  • 2 странични џебови
  • 2 мали џебови со преклоп
  • 2 задни џебови со преклоп
  • 2 D-прстени на појасот
  • еластична внатрешна лента
  • висок кутел
  • зајакнат дела кај колената

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе