Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПАНТАЛОНИ SFU NEXT® TROUSERS - POLYCOTTON RIPSTOP Helikon-Tex

Број на Артикл: SP-SFN-PR

Регуларна цена: ден 2.690,00

Специјална цена: ден 1.890,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Врз основа на класичниот дизајн на специјалните сили (SFU), панталоните SFU NEXT се направени од издржлив и удобен материјал Polycotton Ripstop и имаат 9 лесни пристапни џебови, зајакнати коленици и задника, прегради за влошки кај колената, прилагодливи ленти кај половината и манжетни и D-прстени за дополнителни прилози. Освен тоа, овие дишливи и анатомски кроени тактички панталони имаат копчиња за закопчување и дополнителни прегради со еластични ленти во карго џебовите за резервни списанија, опрема за прва помош или други мали тактички додатоци. Погоден за персонал на вооружените сили, кадети, воздухопловни или paintball ентузијасти, како и за риболов, лов и пешачење.

  • Материјал: Polycotton Ripstop (60% памук, 40% Polyester Ripstop)

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти