Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПАНТАЛОНИ ICON PANT 5.11

Број на Артикл: 74521
ден 5.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Веб-страница на производителот

Ова е нова, подобрена тактичка пантолона која има модерен, прав крој, како и иновативна Flexlite Rip-stop ткаенина која е многу издржлива и овозможува екстремна мобилност во сите ситуации. Со 12 џебови и редизајниран заден џеб ќе бидете во можност да ги носите сите ваши секојдневни потребни работи. Без разлика дали е за работа или уживање, Icon Pant е подготвен.

  • 80% полиестер / 20% памук Flex-Tac® ripstop, 6.8-oz.
  • Завршница од Teflon®
  • Зајакнати колена и заден дел
  • 12 џебови
  • Удобна врвка за половина
  • Постојаност на боја
  • Еластичност при движење
  • Карго џебови и внатрешни прегради
  • Зајакнат дел во џебовите
  • Slim fit крој

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти

Ако сакате повеќе