Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Панталони Fast Tac Cargo Pant 5.11

Број на Артикл: 74439
ден 3.690,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

5.11® ви ги претставува новите Fast-Tac™ Cargo панталони, посебно наменети за секојдневна употреба при работа. Направени до 100% полиестер рипстоп материјал, овие панталони се издржливи, дишливи и флексибилни. Сите 9 џебови се појачани со најлонски рабови за да се избегне кинење дури и при дополнителен притисок. 

  • Изржливи панталони со совршен дизајн
  • Водоотпорна завршница
  • 9 џебови
  • Појачани рабови на џебовите
  • Флексибилен, подесувачки ремен околу половината  
  • YKK® патенти

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти