Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ПАНТАЛОНИ 5.11 WM ICON PANT 5.11

Број на Артикл: 64447
ден 5.990,00

Боја: (Задолжително за избор)

НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Кога ќе кажете 5.11 првото нешто што што ви паѓа на памет се панталоните. Овој модел за понежниот пол се одликува со исклучителна цврстина, удобност и иновација. Цврстина - изработени се од 80% полиестер и 20% памук Flex-Tac®  ripstop и Teflon™ завршница.

Овие панталони се создадени за работа при секакви услови. Удобноста и иновациите кај овој модел одат едни со други - материјалот е нов за 5.11 - за прв пат во оваа комбинација кој дозволува панталоната да биде еластична и растеглива. Самата комбинација е исклучително удобна и изненадувачки комотна дури и во најтоплите денови. Исто така дизајнот вклучува и некои промени од стандардните панталони на фирмата, како повисоки карго џебови, што ви овозможуваат побрз и полесен пристап до истите.

  • Удобна половина
  • Издржливи, удобни женски карго панталони
  • Удобни за секојдневно, целодневно носење
  • 12 џебови зајакнати со најлон 6
  • Карго џебови
  • Завршен слој од Teflon®
  • Зајакнати клучните делови
 

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти