Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Очила XL 1 AD SCL Rust Matte Black Frame

Број на Артикл: 292
ден 7.690,00

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Овие балистички очила полека стануваат главниот избор на луѓето од војската и полицијата. Одличен изглед, голема издржливост и леќи кои кои овозможуваат заштита од ветер, сонце и најразлични честички во околината. Очилата доаѓаат со 3 видови на леќи во 3 бои (Smoke Grey, Clear and Light Rust) кои многу лесно се менуваат за брза адаптација во околината во кога се наоѓате.

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти