Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

Обувки Zephyr GTX LO TF Black Lowa

Број на Артикл: 310589/0999
ден 6.490,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Лесни и удобни новите Goretex multifunctional обувки од Lowa Task Force серијата се совршен избор за активно пешачење. LOWA ZEPHYR GTX Low TF се апсолутно погодни за секаков вид на терен, тие се дишливи, водоотпорни и затоа идеални за долготрајно користење.

  • Надворешен материјал: Мешавина од антилоп и прозрачен најлон,
  • Внатрешност: GORE-TEX® Performance Comfort Footwear
  • Ѓон: LOWA Cross Duty Sole

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти