Регистрација Пријава

Немате продукти во кошничката
Купи

ОБУВКИ SQUAD SCHUHE 2,5 INCH SCHWARZ Mil-Tec

Број на Артикл: 12823502
ден 3.990,00
НЕМА НА ЗАЛИХА

Број:

Оцени го Продуктот:

Сподели на социјалните мрежи:

Горен дел: 100% полиестер
Кожен дел: 100% Suede (кожа од крава)
Постава: 100% полиестер (пена)
Надворешен ѓон: гума со EVA (висококвалитетна, изолациска пена, ја чува ногата сува и топла)
Внатрешен ѓон: EVA (висококвалитетна, изолациска пена, ја чува ногата сува и топла)
Врвки: 100% полиестер

- гумен зајакнат дел кај петицата и прстите

Начин на испорака
Camouflage.mk ги испорачува своите продукти на територијата на републиката со помош на доставната компанија Карго Експрес.

Што е вклучено во испораката
Во испораката се вклучени нарачаните продукти, фактура и гаранција за продуктите (доколку продуктите имаат гаранција)

Рок за испорака
За целата земја рокот на испорака е 48 часа по потврдувањето на вашата нарачка, односно зависи од рокот за испорака на фирмата-соработник.

Цени за испорака
Camouflage.mk обезбедува бесплатна испорака на своите клиенти за порачки во вредност поголема од 3.000 денари. 

За порачки под наведениот износ, цената пo испорака се движи од 60 до 110 денари a во зависност од тежината и волуменот на пратката.

За подетални информации во врска со цената на испораката на вашата пратка, кликнете овде http://kargoekspres.mk/uslugi/

Испораката е ограничена на територијата на Република Македонија.

Наскоро...

Продавницата Camouflage.mk има цел да одговори на вашите потреби, а затоа Ве молиме доколку имате потреба од замена или корекција на некој нарачан продукт, да нè контактирате за да можеме да ви го доставиме бараниот продукт.

Можете да контактирате со нас преку телефон или преку e-mail.

Назад кон сите продукти